Wykreślenie hipoteki bez zgody banku.

Z nieskrywaną radością informuję, że udało się wykreślić hipotekę łączną obciążającą nieruchomości mojej Klientki z mocy umowy kredytu frankowego, bez zgody banku.
Wniosek do sądu wieczystoksięgowego złożyłam wyłącznie na podstawie odpisu prawomocnego wyroku sądu ustalającego nieważność umowy – nie czekając na oświadczenie banku.
Tym samym wszelkie zabiegi banków podejmowane już po prawomocnym wyroku, mające na celu utrudnienie lub też opóźnienie realizacji swoich praw przez kredytobiorców nie stoją na przeszkodzie zwolnieniu hipoteki nieruchomości byłych „frankowiczów”.
Klientce oczywiście serdecznie gratuluję.

Kolejne prawomocne zabezpieczenie w sprawie przeciwko Getin Noble Bank S.A.

W dniu 12.09.2022 r. w sprawie o sygn. akt XXVIII Cz 2351/22 Sąd Okręgowy w Warszawie, w składzie SSR del.…
SZCZEGÓŁY

Kolejna wygrana sprawa przeciwko mBank S.A.

Miło mi poinformować, że w dniu 30.06.2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny, w składzie SSO Anna Pogorzelska,…
SZCZEGÓŁY

Zabezpieczenie w sprawie przeciwko Bank Millennium S.A.

Kolejne wstrzymanie obowiązku płatności rat na czas procesu - tym razem Bank Millennium S.A. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że…
SZCZEGÓŁY
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych