Kolejne prawomocne zabezpieczenie przeciwko Bank BPH S.A.

Z przyjemnością informuję, że kolejni Klienci mojej kancelarii mogą powstrzymać się z płatnościami rat kredytu w trakcie procesu.
Postanowieniem z dnia 1.06.2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSR del. Agnieszka Kossowska w sprawie pod sygnaturą XXVIII Cz 1114/22 oddalił zażalenie banku na korzystne dla moich Klientów postanowienie tego Sądu z dnia 13.10.2021 r.
Zaskarżone przez bank postanowienie o zabezpieczeniu wydane zostało w sprawie XXVIII C 13922/21 w składzie SSO Aldona Szawrońska-Eliszewska.
Sąd udzielił zabezpieczenia poprzez wstrzymanie obowiązku płatności rat kredytu do czasu wydania prawomocnego orzeczenia w sprawie. Klienci nie muszą się więc już martwić spłatą kredytu w trakcie procesu.
Postanowienie jest prawomocne. Klientom serdecznie gratuluję!

Wykreślenie hipoteki bez zgody banku.

Z nieskrywaną radością informuję, że udało się wykreślić hipotekę łączną obciążającą nieruchomości mojej Klientki z mocy umowy kredytu frankowego, bez…
SZCZEGÓŁY

Kolejna wygrana sprawa przeciwko mBank S.A.

Miło mi poinformować, że w dniu 30.06.2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny, w składzie SSO Anna Pogorzelska,…
SZCZEGÓŁY

Zabezpieczenie w sprawie przeciwko Bank Millennium S.A.

Kolejne wstrzymanie obowiązku płatności rat na czas procesu - tym razem Bank Millennium S.A. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że…
SZCZEGÓŁY
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych