Kolejne prawomocne zabezpieczenie przeciwko Bank BPH S.A.

Z przyjemnością informuję, że kolejni Klienci mojej kancelarii mogą powstrzymać się z płatnościami rat kredytu w trakcie procesu.
Postanowieniem z dnia 1.06.2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSR del. Agnieszka Kossowska w sprawie pod sygnaturą XXVIII Cz 1114/22 oddalił zażalenie banku na korzystne dla moich Klientów postanowienie tego Sądu z dnia 13.10.2021 r.
Zaskarżone przez bank postanowienie o zabezpieczeniu wydane zostało w sprawie XXVIII C 13922/21 w składzie SSO Aldona Szawrońska-Eliszewska.
Sąd udzielił zabezpieczenia poprzez wstrzymanie obowiązku płatności rat kredytu do czasu wydania prawomocnego orzeczenia w sprawie. Klienci nie muszą się więc już martwić spłatą kredytu w trakcie procesu.
Postanowienie jest prawomocne. Klientom serdecznie gratuluję!

Wygrana z Deutsche Bank S.A. w sprawie frankowej. 

W dniu 17.03.2023 roku Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie: SSO Krzysztof Tarapata, wydał wyrok w sprawie XXIV C 573/19,…
SZCZEGÓŁY

Kolejna wygrana z Bank Millennium S.A. w sprawie frankowej.

Z satysfakcją informuję, że wyrokiem z dnia 9.03.2023 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w składzie SSR Jakub Kowalczyk, w…
SZCZEGÓŁY

Zabezpieczenie w sprawie przeciwko BNP Paribas Bank Polska S.A.

Z radością informuję, o kolejnym sukcesie moich Klientów. Postanowieniem z dnia 6.02.2023 r. Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO…
SZCZEGÓŁY
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych