Zabezpieczenie w sprawie mBank.

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy kolejne zabezpieczenie dla kredytobiorcy frankowego – tym razem w sprawie przeciwko mBank S.A.
Bardzo sprawnie,  bo już 10 dni od złożenia pozwu Sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu, polegające na:
– zawieszeniu obowiązku płatności rat kredytu,
– zakazaniu bankowi wypowiedzenia umowy kredytu,
-zakazaniu bankowi przekazania danych Klienta do BIK.
(Postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie XXV Wydział Cywilny z dnia 19.03.2021 r., XXV C 1253/21, SSO Anna Błażejczyk)
Jest to znaczny sukces, albowiem w ostatnich miesiącach sądy bardzo niechętnie udzielają tego typu zabezpieczeń „frankowiczom”.  Tym bardziej gratulujemy Klientowi.

Kolejne prawomocne zabezpieczenie w sprawie przeciwko Getin Noble Bank S.A.

W dniu 12.09.2022 r. w sprawie o sygn. akt XXVIII Cz 2351/22 Sąd Okręgowy w Warszawie, w składzie SSR del.…
SZCZEGÓŁY

Wykreślenie hipoteki bez zgody banku.

Z nieskrywaną radością informuję, że udało się wykreślić hipotekę łączną obciążającą nieruchomości mojej Klientki z mocy umowy kredytu frankowego, bez…
SZCZEGÓŁY

Kolejna wygrana sprawa przeciwko mBank S.A.

Miło mi poinformować, że w dniu 30.06.2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny, w składzie SSO Anna Pogorzelska,…
SZCZEGÓŁY
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych